Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Maschinenbautechniker

Aufgabenbereich:

Pro našeho klienta, který sídlí na Táborsku, hledáme zkušeného Senior technika - mechatronika. Požadavky: • SŠ technického zaměření (ideálně elektro) • Znalost Vyhláška 50 § 6 a vyšší • Čtení technické dokumentace (elektro plány) • Mechanická zručnost (menší mechanické závady) • Orientace v automatizovaných systémech (čidla, frekv. měniče, pneumatické prvky) • Orientace v IT (práce s PC, běžné opravy kancelářské techniky) • Samostatnost, schopnost učit se • Analytické myšlení • Technická angličtina výhodou Nabízíme: • Zázemí stabilní společnosti • Zajímavé platové ohodnocení Budeme se těšit na Vaše životopisy na emailu k.kucharova@nsesolutions.cz či zavolání na telefonním čísle +420 778 072 700

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung