Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 22000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

POŽADUJEME: SOU technického směru, vyučen v oboru; znalost čtení schémat, technické myšlení; zkušenost s mechanickými opravami strojů a zařízení pro průmyslovou produkci; zkušenost se soustružnickými pracemi a frézařskými pracemi výhodou; svářečský průkaz výhodou; mechanická zručnost, přesnost, pečlivost; zkušenost s tiskovými a knihařskými stroji výhodou; aktivní přístup k práci; vysoké pracovní nasazení; samostatnost; spolehlivost; schopnost improvizovat; řidičský průkaz sk. B výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba výrobních strojů a zařízení; instalace a seřizování strojů a zařízení; diagnostika a predikce poruch; zaznamenávání poruch; aktivní účast na neustálém zlepšování procesů. NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí včetně strojů; výkonnostní odměny, 13. a 14. plat; příplatek za přesčas 50%; dovolenou v délce 22 dní; odborné vzdělávání; příspěvek na závodní stravování a občerstvení; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na finanční poradenství; příspěvek k narození dítěte; firemní akce; cvičení FyzioFIT zdarma; služby fyzioterapeuta. PRACOVNÍ POMĚR: na dobu určitou 1-roku s 3- měsíční zkušební dobou s možností prodloužení. Strukturované životopisy s uvedením názvu pozice zasílejte na adresu firmy nebo e-mailem. e-mail:jobs@finidr.cz.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung