Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Sonstige Lehrkräfte

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Puchmajerova 208/1, Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: kariera@callanova.cz K žádosti o zaměstnání nutno doložit životopis obsahující fotografii. Nabízíme: -Vynikající platové podmínky (motivační program) - mzd. ohodnocení od 18 000 Kč/měs. -Kariérní růst (head teacher, metodologie, manažer jazykového vzdělávání) -Další jazykové vzdělávání. -Pracoviště v exkluzivních prostorách v centru Ostravy. Požadujeme: -VŠ vzdělání humanitního směru (není podmínkou) -Vynikající znalost anglického jazyka -Certifikáty FCE, CAE obrovskou výhodou -Zahraniční zkušenosti vítány -Osobní motivaci se dále vzdělávat a rozvíjet svou kariéru -Sympatická, dynamická, flexibilní osobnost s vysokým pracovním nasazením Tato nabídka práce je vhodná i pro absolventy/tky.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung