Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Hauswirtschaflich Bereich und Gaststättengewerbe
        Köche

Aufgabenbereich:

Nástup možný IHNED. Zaměstnavatel požaduje: výuční list v oboru kuchař; spolehlivost; schopnost pracovat samostatně; praxe - NUTNÁ Zaměstnavatel nabízí: stabilní zaměstnání; podnikové stravování; 5 týdnů dovolené; příspěvek na Investiční životní pojištění; stabilizační odměny Zájemci se mohou hlásit: zasláním životopisu (CV) na e-mail: jirina.poppova@npr.agel.cz, renata.zvonickova@npr.agel.cz telefonicky ( v době od 9.00 - 14.00 hod. ) na čísle 581 271 139, 581 271 214 - paní Poppová, paní Zvoničková osobně v kanceláři vedoucí stravovacího provozu nebo na personálním oddělení na ředitelství Nemocnice Přerov Místo výkonu práce: Středomoravská nemocniční a.s., Dvořákova č.p. 1800/75, 750 02 Přerov

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung