Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Požadujeme: "pedagogické vzdělání (nejlépe obor předškolní a mimoškolní pedagogika nebo vychovatelství) "výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost "hudební předpoklady - hra na hudební nástroj, zpěv "kreativita, zručnost, výtvarné cítění "flexibilita - práce i v odpoledních či večerních hodinách "práce na PC - internet, word, excel Uvítáme "jazykové znalosti (AJ, NJ) "řidičský průkaz sk. B "praxi v oblasti práce s dětmi Nabízíme: "práci v příjemném a moderním prostředí "zázemí stabilní organizace "zaměstnanecké benefity "5 týdnů dovolené "možnost dalšího vzdělávání Náplň práce: "vedení programů pro rodiče s dětmi "vedení kroužků pro děti předškolního věku "organizační zajištění chodu centra Strukturovaný životopis + motivační dopis zasílejte do 11. srpna 2015 na e-mail srdicko@kolping.cz.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung