Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 25000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Náplň práce: uchazeč o tuto pozici se stane významným členem oddělení technické přípravy výroby. Jeho hlavní náplní práce je vytváření a správa výkresové dokumentace a programů pro vysekávací stroje. Spolupracuje při výrobě a vývoji nových produktů. Účastní se interních a certifikačních auditů. Navrhuje opatření ke zlepšení jakosti výrobků, ke snížení spotřeby materiálu, ke zvýšení funkčnosti a zjednodušení obsluhy výrobků. Požadujeme: střední průmyslovou školu nebo vysokou školu strojního zaměření. Znalost tvorby výkresové dokumentace v 3D CAD softwaru, znalost Solid Edge výhodou.Široké spektrum úloh k řešení, rozmanité portfolio produktů.Tvůrčí prostředí, možnost se prosadit.Vhodné pro absolventy. Nabízíme : zázemí největšího výrobce kovového nábytku v ČR, 5 týdnů dovolené, čerpání sociálního a kulturního fondu, příspěvky na stravování, smlouvu na dobu neurčitou po 1. roce zaučení. Místo výkonu práce: Švermova 782.Lysá n.L. Kontaktovat v pracovní dny 7.00 - 15.30 hod.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung