Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektroingenieure

Aufgabenbereich:

V naší společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. nabízíme volné pracovní místo Elektro konstruktér. Náplň práce -vývoj a konstrukce nových elektrických strojů -kreslení schémat zapojení v oblasti elektrických strojů a regulace (silnoproud) -optimalizace a standardizace elektrických obvodů a schémat zapojení mezi jednotlivými produkty -návrh elektrických schémat pro jednotlivé zakázky -elektrické výpočty -modelování v 3D CAD systému, zpracovávání výkresové dokumentace a kusovníků -základní mechanické a ventilační výpočty -možnost práce na mezinárodních vývojových projektech Očekáváme -VŠ vzdělání obor elektro silnoproud (zaměření na elektrické stroje točivé výhodou) -mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ (především pro psanou komunikaci a porozumění textu) -pokročilou uživatelskou znalost práce s PC -znalost 3D CAD systému Pozice je vhodná pro absolventy VŠ s praxí během studia. Nabízíme -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -5 týdnů dovolené -zajímavá práce, kontakt s mezinárodními partnery -pružnou pracovní dobu s jádrem 9-15 hodin -zajímavé mzdové ohodnocení s měsíčními bonusy -smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení -širokou škálu dalších benefitů -práci ve stabilní mezinárodní společnosti se silným jménem

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung