Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektroingenieure

Aufgabenbereich:

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Konstruktér elektrických netočivých strojů Náplň práce: * návrh a vývoj elektrických netočivých strojů * konstrukční zpracování zakázek * tvorba výrobní dokumentace a technologických postupů * provádění výpočtů a simulací pomocí sofistikovaných SW pro podporu konstrukce * spolupráce na vývoji a inovacích Požadujeme: * VŠ technického směru, obor – elektrické stroje, elektroenergetika nebo elektrotechnika * komunikativní znalost anglického jazyka * uživatelská znalost AutoCAD/Autodesk Inventor * znalost systémů pro podporu technické přípravy výroby * aktivní přístup k řešení problémů Nabízíme: * perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmy * pružnou pracovní dobu * smluvní mzdu, měsíční a roční odměny * 5 týdnů dovolené ročně * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung