Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Ausbauberufe
        Klempner und Rohrinstallateure

Aufgabenbereich:

místo výkonu práce: Terezín, Ústecký kraj – dle přijatých zakázek. Požadujeme: Vyučení v oboru stavební klempíř výhodou, praxe v oboru stavební klempíř výhodou. Jedná se o práci převážně na střechách, předpokládáme samostatnost, snahu učit se. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Bez praxe a vyučení přijmeme pouze vážné zájemce ochotné se nechat zaškolit – předpokládáme manuální zručnost. Nabízíme: mzda 17 000,-Kč. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky kažný pracovní den 7-17h, e-mailem nebo osobně (sídlo firmy Terezín 393, 411 55).

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung