Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

IT SPRÁVCE/-KYNĚ SÍTĚ - PP na dobu určitou na 1 rok, nástup ihned - Náplň práce: konfigurace a údržby osobních stanic (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8), konfigurace a údržby serverů (Windows 2003/2008/2012/Linux Cent/OS), znalost konfigurace a údržby LAN, WAN a Wifi sítí, znalost konfigurace a údržby síťových prvků, zajišťování podpory uživatelů osobních stanic, podpora servisního teamu vzdáleně i v terénu (řešení poruch, instalace bezdrátových spojů ,...) - Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru IT, elektro, zkušenosti s výše uvedeným, technická AJ, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: cizkova@magnalink.cz (pí. Čížková)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung