Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Požadujeme: - SŠ technického směru / vyučen, - Zkušenosti s použitím měřidel zejména pro měření rozměrů a úhlů (3D, profilprojektor, mikrometry, posuvná měřítka, kalibry, úhloměry apod.) a s použitím statistických metod (MSA, SPC) - Zkušenosti se systém řízení jakosti v automobilovém průmyslu (ISO/TS 16949, ISO 9001) a environmentálního systému řízení (ISO 14001), systém bezpečnosti práce OHSAS 18001 výhodou. Pracovní náplň: - Provádění měření a monitorování produktů společnosti - Provádění měření a monitorování výrobního procesu, zkušebních a výrobních nástrojů - Provádění vstupní, mezioperační, výstupní kontroly produktů - Zajištění plnění plánu výroby v kvantitě, v kvalitě, termínech a stanovených nákladech Nabízíme: - Motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů, - Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti - Ostatní zaměstnanecké výhody, - Prostředí stabilní mezinárodní společnosti, - Nové moderní pracovní prostředí.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung