Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 55.00 CZK / monatlich

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Maschinenbediener für chemische Erzeugnisse
        Metalloberflächenbearbeitungs- und Beschichtungsmaschinen

Aufgabenbereich:

Hledáme pracovníka pro obsluhu zinkovacího automatu - nasypávání a vysypávání materiálu do bubnu automatu. Práce je vhodná i pro ženy, nepříliš fyzicky náročná. 3-směnný provoz s pracovní dobou od 6 - 14 hod, od 14 - 22 hod a od 22 - 6 hod. Požadujeme: min. základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, pro osoby starší 18 let, základní znalost práce na PC je výhodou. Praxe v podobném provozu není nutná. Nabízíme: 55 Kč / hod + prémie, po 3 měsících možný nárůst mzdy v případě dobrého zapracování, po roce možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zájemci hlaste se na tel. č. 777 639 977 p. Koblas nebo posílejte životopisy na email: reponza@seznam.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung