Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte

Aufgabenbereich:

Požadované dovednosti Očekáváme: - pro klientský přístup - chuť se rozvíjet a odborně růst - obchodní praxi (není podmínkou, ale výhodou - zaškolíme) - spolehlivost a zodpovědnost - uživatelskou znalost práce s PC - řidičský průkaz sk. B Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). Pracovní náplň: - správa klientského portfolia - péče o stávající klienty Nabízíme: - klientelu spokojených zákazníků - motivační finanční systém - zaškolení - smysluplnou a různorodou práci - propracovaný informační systém Benefity: - vysoké provize z prodeje - flexibilní pracovní doba (pracujeme na výkon, ne na čas)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung