Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Elektro- und Elektronikmechaniker und -monteure
        Elektromechaniker und -monteure

Aufgabenbereich:

Servisní technik chladících zařízení Náplň práce: * opravy lednic, výčepní zařízení a post-mixu na provozovnách u zákazníka * elektro opravy – kontrola elektor obvodu - výměna startéru, ventilátoru, tlumivek, zářivek * opravy chlazení - výměna/oprava srážníků, výparníků, kontrola funkčnosti chladícího okruhu Od vhodného kandidáta očekáváme: * výhodou praxe s opravami chladících/výčepních zařízení * platná vyhláška 50/1978 Sb. min. (§5) * dobré komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, manuální zručnost * ŘP sk. B – aktivní řidič Nabízíme: * služební auto * práci na hlavní pracovní poměr * platové ohodnocení, které lze ovlivnit dobrým výkonem * zázemí zavedené společnosti se silným postavením na trhu a 20letou historií * dovolená navíc * příspěvek na sport, kulturu či volný čas * příspěvek na životní či penzijní připojištění * firemní akce Nástup co nejdříve.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung