Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Montierer
        Elektronischen Einrichtungen

Aufgabenbereich:

Pozice je vhodná i pro absolventy vyučené v oboru. Místo výkonu práce: Pelhřimov, zajištěn svoz z Jindřichova Hradce. Rádi byste pracovali v zavedené výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Do oddělení montáže přijmeme nové kolegy na pozici elektrikáře. Pracovní náplň: • montáž a kontrola jednotlivých doplňků do rozvaděčů (např. ventilační, osvětlovací, napájecí, klimatizační jednotky) • elektrikářské práce – příprava doplňků • práce v jednosměnném provozu Požadavky: • znalosti na úrovni SOU/SŠ elektrotechnického směru • úspěšná praxe v oboru výhodou • znalost slaboproudé techniky • platná vyhláška č. 50/78 §6 • znalost slaboproudé techniky Nabízíme: • práci na HPP • nadstandardní finanční ohodnocení • odborné vzdělávání v oboru • možnost kariérního růstu • zaškolení na nabízenou pozici • příspěvek na stravování / stravenky Nástupní mzda: je stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxi a nabytým zkušenostem v oboru

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung