Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt
   Materialverwaltuns- und Transportangestellte
        Speditionsangestellte

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., Smetanova č.p. 683, 403 17 Chabařovice. Požadujeme: ÚSO vzdělání ideálně obchodního zaměření (není podmínkou), aktivní znalost POLSKÉHO jazyka slovem i písmem podmínkou, ŘP skupiny B - aktivní řidič (není podmínkou), znalost práce na PC (MS Office), výhodou praxe ve spedičním či obchodním oboru, zkušenosti v navazování kontaktů, vztah k obchodu, orientace na zákazníka, časová flexibilita, výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota se trvale vzdělávat, proaktivní přístup. Nabízíme: mzdové ohodnocení od 18 000,- Kč, nástup možný ihned popř. dohodou, místo vhodné pro OZP. Kontakt: v případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail., Jiné výhody - stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Zvláštní prémie

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung