Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Holzaufbereitung und Papierherstellung
        Holzaufbereitungsanlagen

Aufgabenbereich:

ExBal s.r.o. je česká společnost zabývající se exportním balením. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti výroby dřevěných obalů a antikorozní ochrany zboží. Umíme zabalit jak velká strojní zařízení o hmotnosti desítek tun, tak např. křehké starožitnosti. Do svého týmu hledáme brigádníka/ci na práci: FORMÁTOVÁNÍ DŘEVĚNÝCH DESEK NÁPLŇ PRÁCE: přířez deskových materiálů a řeziva kompletace dílů přepravních beden dle technických výkresů práce na zkracovací a formátovací pile POŽADUJEME: vzdělání - obory tesař, truhlář výhodou schopnost řídit se technickými výkresy přesnost a odpovědnost časovou flexibilitu fyzickou zdatnost výpis z rejstříku trestů NABÍZÍME: ohodnocení dle odvedené práce sazba 90,- Kč/hod možnost zaškolení v oboru otevřené a vstřícné prostředí

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung