Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Bäcker, Konditoren und Süßwarenhersteller

Aufgabenbereich:

DĚLNÍK/-ICE V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ - PP na dobu určitou (3 roky), nástup ihned, třísměnný provoz, místo výkonu práce Perník s.r.o. v Těchlovicích, jedná se o zaměstnání přes agenturu práce, nejedná se o fyzicky náročnou práci - Náplň práce: obsluha potravinářských strojů, doplňování materiálu, průběžná kontrola kvality - Požadujeme: základní vzdělání, vyučení v oboru ani praxe není podmínkou, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, zdravotní průkaz, bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s prací v potravinářství výhodou - Nabízíme: kompletní zaškolení na pracovišti, docházkový bonus, příspěvek na dovolenou, 13. plat, prémie, možnost vyplácení záloh - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky - V případě zájmu se dostavte na firemní den, který se koná dne 30. 9. 2015 v 10 hodin v budově B Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142, 2. podlaží, místnost č. 207 - Pro více informací volejte po - pá od 8 do 16 hodin na tel.: 725 989 337 (pí. Mojžíšová), e-mail: silvie.mojzisovalepsiprace.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung