Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Sonstige maschinenbediener und montierer
        Sonstige maschinenbediener

Aufgabenbereich:

1) Středisko ovíjení - obsluha stroje, čisté pracovní prostředí, noční směny 2) Středisko lakování - obsluha stroje, dobrý zdravotní stav, noční směny 3) Středisko papírenské stroje - obsluha stroje, čisté pracovní prostředí, noční směny, "Jsme přední výrobce slídových izolačních materiálů se sídlem v Táboře." Náplň práce: jedná se o obsluhu strojů v nepřetržitém provozu nebo třísměnném provozu, na středisko lakování požadujeme dobrý zdravotní stav Pracovní poměr na dobu určitou - dle zaučení doba neurčitá, Po-Ne, výše mzdy nástupní, penzijní připojištění, závodní stravování, kantýna, osobní kontatk po telefonické dohodě Po-Pá 7:00 - 15:00 hodin

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung