Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 30

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Montierer
        Elektronischen Einrichtungen

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová, Na Rovince 862 V případě zájmu volejte Po-Pá od 8.00 do 12.00 hod. na tel.: 774 507 002 nebo pište na e-mail: pavlina.hamerska@flexitagency.com Požadujeme: Zdravotní způsobilost, dobrý zrak, jemná motorika, ochota práce přesčas, vysoké pracovní tempo, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, práce na PC, čistý rejstřík trestů. Náplň práce: Montování a oprava elektro produktů, rozbalování, testování a balení na lince. Zaměstnanecké výhody: Bonusy, benefity - stravné, příspěvek na čištění oděvu atd., možnost přechodu do kmenového stavu.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung