Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Chemischer Verfahrensanlagen
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem. Náplň práce: kontrola výtěžnosti a kapacity destilací, sledování koncentrace destilátů a surovin, akua na destilacích a chod chladícího okruhu, kontrola a nastavení teploty a tlaku jednotlivých tchnologických celků, kontrola teploty vody odpadající z barometrické kondenzace, kontrola chodu spalovací jednotky atd. Požadujeme: USO s maturitou v CHEMICKÉM či STROJNÍM oboru nebo vyučení v technickém oboru, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: platové podmínky od 15 000,- Kč. dle dosaženého vzdělání a praxe, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, práce vhodná i pro absolventy, podnikové stravování, dovolená navíc. Zájemci se mohou hlásit osobně na adrese: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem - správní budova Spolchemie u pí Beránkové, životopis s sebou., Dovolená navíc

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung