Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Maschinenmechaniker und -schlosser
        Kraftfahrzeug

Aufgabenbereich:

Přijmeme brigádníka do pneuservisu BestDrive v Brně - Králově Poli na období říjen a listopad 2015 (termín upřesníme dle poptávky zákazníků na přezutí pneumatik). Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - například demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou, - praxe v pneuservisu výhodou. Přesnější podmínky brigády Vám sdělí vedoucí prodejny pan Pavel Švestka, telefon 549 258 504. V případě zájmu o brigádu zašlete profesní životopis na adresu: Pavel.Svestka@bestdrive.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung