Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt
   Sonstige Büroangestellte

Aufgabenbereich:

Jedná se o práci v zákaznickém centru - vyřizování telefonických dotazů a požadavků zákazníků, odpovídání na maily, chat. Požadujeme : • pokročilou znalost práce na PC, MS Office 2010 • schopnost jednat s lidmi a příjemné vystupování • dobrou znalost českého jazyka • výhodou je předchozí praxe v zákaznickém servisu (call centrum, prodejna, zákaznické či servisní centrum) a znalost systému objednávání fotoproduktů z mobilní aplikace FOTOLAB FOTOSVĚT nebo z webových stránek FOTOLAB.CZ. Přijatí zájemci budou na práci v zákaznickém centru vyškoleni. Mzda je 100,-Kč na hodinu. Nutné je mít možnost odpracovat celé směny podle rozpisu směn, se kterým budou uchazeči při rozhovoru seznámeni. Životopis s uvedením plnění požadavků v ČJ posílejte na jirina.vselichova@cewe.cz. Budete kontaktováni.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung