Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Landmaschinen und anderen mobilen Anlagen
        Hubkarrenführer

Aufgabenbereich:

Jsme rodinná strojírenská firma, VINBRA s.r.o., a svým zákazníkům nabízíme osobní přístup a řešení na míru v oblasti lisování, laserových technologií, vysekávání aj. Do našeho malého a příjemného kolektivu hledáme pomoc v podobě manipulanta – skladníka. • Umíte rychle a samostatně pracovat? • Máte rád/a pořádek a systém? Pak možná právě Vy rozšíříte náš tým o dalšího schopného kolegu či kolegyni! Výsledkem vaší práce bude: • Pořádek a logika uspořádání materiálu a výrobků. • Vizuálně zkontrolovaná kvalita expedovaných dílů a položek. • Dobře zásobené pracoviště materiálem. Očekáváme: • Znalosti či praktické zkušenosti týkající se pozic manipulant či skladník. • Ochota (ideálně praxe) řídit vysokozdvižné vozíky. • Dobrá znalost práce s některým ze skladových systémů, znalost IS Helios výhodou. • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci výhodou. Za Vaše výborné výsledky nabízíme: • Budete důležitou osobou pro plynulé zásobování výroby i expedice zákazníkům. • Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu. • Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung