Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Universitäts- und Hochschullehrer

Aufgabenbereich:

CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost – výuka v seminářích a cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace, vedení bakalářských a diplomových prací, vědecká činnost, publikační a sebevzdělávací aktivity, realizace projektů. DOVEDNOSTI: odbornost v oboru: matematika (specializace na statistiku vítána), organizace a řízení projektové činnosti. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v oboru, probíhající doktorské studium, příp. vědecká hodnost Ph.D. PRAC.POMĚR: 50 - 100% úvazek, dle dohody, prac. smlouva-na dobu určitou do 30.6.2018. NÁSTUP: 1.1.2016, příp. dle dohody. K přihlášce do výběr. řízení musí být přiloženo: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy. Přihlášku doručte do 10.10.2015 e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou. Výběr. řízení je od 9.9.2015 zveřejněno na úřední desce TUL., Předškolní zařízení

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung