Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Veterinärmedizinische Assistenten

Aufgabenbereich:

Pracovní úvazek na cca 6 hodin/denně (PO-PÁ), občas práce i o víkendu (cca 1 měsíčně). Požadujeme: Vyučení popřípadě vyučení s maturitou, kladný vztah ke zvířatům i lidem, znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování. Nabízíme: nástup možný ihned. Výhodou: - praxe jako dispečer, recepční, zdravotní sestra, - AJ nebo NJ komunikativně Životopisy zasílejte pod zn. ASISTENT/KA e-mailem na veterinadoksy@seznam.cz VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM! Jedná se o vymezená chráněná pracovní místa.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung