Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

ASISTENT/-KA PRODEJE - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2015, dvousměnný provoz - Koho hledáme: energického/energickou, chytrého/chytrou a sympatického/sympatickou kolegu/kolegyni - Náplň práce: péče a starost o zákazníky; rozhodování o prioritách dne; motivování sebe i ostatních; každodenní snaha o dosažení nejlepších výsledků - Očekáváme: maximální pracovní nasazení; chuť dosahovat co nejlepších výsledků; vůli pro seberealizaci; příjemné a profesionální vystupování; organizační schopnosti; preciznost a flexibilitu; základní znalost AJ - Nabízíme: stabilní, motivující a příjemné pracovní prostředí u americké společnosti; kvalitní zaškolení a neustálý tréning v obchodních dovednostech a sebeprezentace; možnost zaměstnání kdekoliv po Evropě; velmi dobré finanční ohodnocení FIX + PROVIZNÍ SYSTÉM; slevy na veškerý sortiment; smlouva IHNED na DOBU NEURČITOU, 25 dní dovolené - V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: rasko.petra@seznam.cz (pí. Rašková)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung