Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

Náplň práce: Administrativní podpora realizačního týmu a jednatele společnosti Správa zázemí menší firmy (zajištění chodu kanceláře, správa majetku, archivu, personální agendy, vedení pokladny, příprava podkladů do účetnictví) Administrativní agenda (evidence pošty, objednávek, fakturace, datové schránky, …) Příprava jednání a porad, zpracování zápis a podkladů Agendy spojené s projekty (komunikace v rámci projektu, přehledy, výběrová řízení, přehledy, reporty) Řešení samostatných úkolů Jednání na úřadech Požadavky: Minimálně SŠ s maturitou. Komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ochotu stále se učit novým věcem. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu. Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem Znalost práce MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook Express), Internet, základy účetnictví Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Praxe na obdobné pozici, znalost CRM systému výhodou. Předpokládáme nástup říjen 2015. Možnost na částečný úvazek. Zaslat životopis e-mailem

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung