Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Sonstige personenbezogene Dienstleistungsberufe

Aufgabenbereich:

minimálně SŠ vzdělání, požadovaná praxe min. 5 let, právní bezúhonnost, praxe v oblasti pojišťovnictví vítána, výborná znalost MS Office, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, loajalita, vstřícnost a vysoké pracovní nasazení, ochota učit se nové věci. Náplň práce: práce administrativního charakteru, správa administrativních záležitostí v interním systému společnosti, zpracování návrhů pojistných smluv podnikatelského pojištění, denní práce na PC. Mzda: 10 000 - 13 000 Kč, zkrácený pracovní poměr 4 - 6 hod. denně, nástup ihned (případně dle dohody), pracoviště na Hrnčířské ul. v Opavě. KO: Zemánková Jana Ing., životopis zašlete na e-mail: jana.zemankova@ceskapojistovna.cz, nahlášeno 20.8.2015.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung