Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

Nabízíme práci v novém, luxusně vybaveném fitness centru v Českých Budějovicích. Jedná se úklid fitness, sálů, wellness, šaten, sprch, recepce, chodeb a toalet. Práce se provádí ve všední dny od 4 - 10 dopolední. Bližší informace se uchazeči dozvědí na případném pracovním pohovoru. Úklid probíhá za provozu mezi klienty, požadujeme spolehlivost, příjemné vystupování, reprezentativní chování, čistý výpis z evidence rejstříku trestů. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné telefonní lince 800 100 126 nebo nám napište na job@kvalita.com a do předmětu uveďte "VŘ 12PBú - fitness"

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung