Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

Nabízíme práci v luxusním relaxačním a regeneračním centru na Hluboké nad Vltavou. Požadujeme úplné střední vzdělání, čistý výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz sk. B, reprezentativní vystupování, časovou flexibilitu. Náplň práce: provádění úklidu na svěřeném úseku a kontrola dalších pracovníků úklidu, řešení připomínek, zaškolování nových pracovníků, dohled a řešení provozních problémů souvisejících s úklidem, jeho kvalitou, změnou pracovníků apod. Pracovní doba vč. víkendů a svátků. Benefity: služební auto (i k soukromým účelům, po zaškolení), služební PC, telefon. V případě zájmu zašlete životopis na email: job@kvalita.com a do předmětu uveďte "VŘ 11 - Mistr úklidu - Hluboká".

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung