Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě,příspěvková organizace
Vysočina,
Tschechische Republik
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28.října 2173, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Dům dětí a mládeže ORION
Olomoucký kraj,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Liberecký kraj,
Tschechische Republik
Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk
Olomoucký kraj,
Tschechische Republik
Agentura SLUNCE, o.p.s.
Moravskoslezský kraj,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Vysočina,
Tschechische Republik
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
Vysočina,
Tschechische Republik
Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace
Moravskoslezský kraj,
Tschechische Republik
Dům dětí a mládeže v Horažďovicích
Plzeňský kraj,
Tschechische Republik
Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141
Královéhradecký kraj,
Tschechische Republik
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE V BÍLINĚ
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
Jihomoravský kraj,
Tschechische Republik
Vazební věznice Praha - Pankrác
Moravskoslezský kraj,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Liberecký kraj,
Tschechische Republik
Dětský domov se školou Praha 2, Jana Masaryka 16
Praha,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Olomoucký kraj,
Tschechische Republik
Dům dětí a mládeže Stod, okres Plzeň-jih
Plzeňský kraj,
Tschechische Republik
Základní škola speciální, Plzeň, Skupova 15
Plzeňský kraj,
Tschechische Republik
Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Jindřichův Hradec, Gymnazijní 118
Jihočeský kraj,
Tschechische Republik
Dům dětí a mládeže " Sluníčko ", Duchcov, Družby 1006, příspěvková organizace.
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Vazební věznice Praha - Pankrác
Praha,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Praha,
Tschechische Republik
Vězeňská služba České republiky
Olomoucký kraj,
Tschechische Republik