Arbeitsort: Zypern, Κύπρος / Kıbrıs
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 1,200.00 EUR / monatlich

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

CREATE SOCIAL MEDIA CAMPAIGNS TO MEET COMMUNITY SATISFACTION. SCHEDULE AND DEVELOP CONTENT AND COMMUNITY MODERATION AND RESPONSE. REPRESENT DELTA QUEST AND ITS BRANDS AND MAINTAIN STANDARDS ON ALL SOCIAL MEDIA CHANNELS. LEAD INTERGRATED MARKETING CAMPAIGNS THROUGH VARIOUS SOCIAL MEDIA CHANNELS.ENGLISH/RUSSIAN. , DEGREE IN MARKETING, SOCIAL MEDIA OR SIMILAR. PREFERRED TWO YRS. EXPERIENCE COORDINATING MEDIA(SOCIAL,WEBSITE,BLOG, ETC). DEMONSTRATED EXPERIENCE WITH ONLINE SOCIAL MEDIA. MUST BE CREATIVE AND INNOVATIVE. STRONG WRITING AND VERBAL COM.SKILLS. , Please note that copy of the letter and CV sent to the employer should also be sent to the (EURES ADVISOR , MARIA PITSILLIDOU , mpitsillidou@dl.mlsi.gov.cy). Please include the national vacancy reference number

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung