Arbeitsort: Bulgarien, Varna
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Maschinenmechaniker und -schlosser
        Landmaschinen- oder Industriemaschinen

Aufgabenbereich:

Работник по АП.  Да познава технологичната схема на производство в завода, а също така техническите и технологични параметри на основните съоръжения и машини;  Да извършва ремонт, настройка, монтаж на прибори по автоматизация за измерване на величини;  Да извършва ремонт и подмяна на датчици,кабели, изпълнителни механизми, газ анализатори и др.;  Да поддържа дозиращите устройства и тегловни системи;  Да извършва елементарни механични ремонти по оборудването;  При спиране на технологичната линия за ремонт е длъжен да направи оглед на състоянието на оборудването и да отрази в рапорта констатираните забележки, предприема превантивни мерки съгласно инструкциите;  Да информира прекия си ръководител за забелязани нередности по оборудването;  Да попълва журнал при извършени дейности;  Да познава и спазва инструкциите по система за качество ISO 9001:2001 и система за опазване на околната среда 14001:2004;

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures