Místo práce: Veľká Británie, NORTH EAST (ENGLAND)
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, plný úvazek

Požadované vzdělání:
Nabízený plat: 7.00 GBP / na hodinu
Počet míst: 1

pracovní oblast

Nižší administrativní pracovníci
   Úředníci ve skladech, v dopravě
        Úředníci ve výrobě

NÁPLŇ PRÁCE:

JOB DUTIES : Personal care and practical support to include washing, dressing, feeding, toileting, light household duties, travelling to clients' homes. OTHER INFO : Applicants must be available for Day & Night Cover. SALARY INFO : From £6.50 to £7.30 per hour EQUALITY STATEMENT : We are working in partnership with the Bank of Ireland to provide 'Banking at Work' discounts for Homecare staff, this includes discounted Mortgage rates and many other offers. Fuelled Company Cars are also available for shifts in selected areas, more information available from Homecare.

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby