Místo práce: Fínsko, Kainuu
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, plný úvazek

Požadované vzdělání:
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Kvalifikovaní kovodělníci a strojírenští dělníci
   Mechanici a opraváři strojů a zařízení
        Motorových vozidel

NÁPLŇ PRÁCE:

Haemme vakituiseen työsuhteeseen RASKAANKALUSTON ASENTAJAA Kuhmon Raskaskone Oy on vuonna 2000 perustettu korjaamo ja varaosa myymälä. Käytössämme on nykyaikainen korjaamokalusto. Hakijalta katsotaan eduksi - raskaankaluston tuntemus - koulutus tai kokemus samanlaisista työtehtävistä (tarvittaessa järjestämme täydennyskoulutusta) Mahdollisuus myös oppisopimukseen Lisätietoja antaa Timo Venäläinen puh. 044-7326 544 tai Kari Rahikainen 044-7380 306 Lähetä vapaamuotoinen hakemus palkkatoivomuksineen 30.9.2015 mennessä osoitteella Pennitie 15, 88900 KUHMO tai sähköpostilla timo.venalainen@kuhmonraskaskone.fi tai kari.rahikainen@kuhmonraskaskone.fi KUHMON RASKASKONE OY Pennitie 15, 88900 KUHMO

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby