Místo práce: Estonsko, Kirde-Eesti
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Ostatní vědci a odborní duševní pracovníci
   Podnikanie
        Úsek zaměstnaneckých a personálních věcí

NÁPLŇ PRÁCE:

Otsime oma meeskonda pühendunud ja positiivse ellusuhtumisega KARJÄÄRINÕUSTAJAT (Ida-Virumaa osakonda), kes aitab inimestel tööelu planeerida ja karjäärialaseid valikuid teha. Töö toimub erinevate sihtrühmadega nii individuaalse kui grupinõustamisena, samuti Skype’i ja e-posti teel. Ootame Sinult • empaatiavõimet, head pingetaluvust ning koostööoskust • leidlikkust võimaluste nägemisel • magistrikraadi või sellele vastavat haridustaset valdkonnas, mis toetab tööülesannete täitmist • vähemalt kolmeaastast nõustamisalast töökogemust • gruppidega töötamise kogemust • eesti keele suurepärast valdamist, lisaks vene ja inglise keele oskust erialasel suhtlustasandil • väga head arvutikasutamise oskust. Eriti rõõmustame, kui lisaks eelnevale on Sul karjäärinõustaja kutsetunnistus ja tunned hästi tööturu olukorda ning arenguid. • vastutusrikast ja huvitavat tööd • eneseteostus– ja koolitusvõimalusi • kaasaegsed töötingimused • asjatundliku meeskonna tuge. Ootame Sinult motivatsioonikirja, milles põhjendad, miks Sina oled sobiv kandidaat karjäärinõustaja kohale. Tähtajaline töökoht lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks.

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby