Místo práce: Estonsko, Põhja-Eesti
Typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Ostatní vědci a odborní duševní pracovníci
   Právo
        Právníci a právní poradci

NÁPLŇ PRÁCE:

Otsime oma meeskonda juristi, kes valmistab ette lepingud ja dokumendid, nõustab nõukogu, juhatust ning töötajaid tööalastes juriidilistes küsimustes ning tagab töötukassa tegevuse õiguspärasuse. Ootame Sinult • magistrikraadi õigusteaduses (või selle omandamist 2015.aastal) • töökogemust juristina • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust eesti keeles (sh esinemisoskust) • vene või inglise keele oskust suhtlustasandil • väga head arvutikasutamise oskust (MS Office) • usaldusväärsust, kohusetundlikkust ja täpsust • meeskonnatöö oskust Kasuks tuleb • töötukassa tegevusvaldkonna ja sellega seotud õigusaktide tundmine • teadmised tööturu ja sotsiaalkindlustuse valdkondadest • riigihangete seaduse tundmine ning riigihangete läbiviimise kogemus • kohtus esindamise kogemus • abivalmis meeskonna tuge • eneseteostus- ja koolitusvõimalusi • kaasaegseid töötingimusi

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby