Místo práce: Estonsko, Lõuna-Eesti
Typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Nadstavbová odborná technická príprava
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Ostatní vědci a odborní duševní pracovníci
   Odborní pracovníci ve společenských vědách
        Oblast sociální péče

NÁPLŇ PRÁCE:

Otsime oma meeskonda pühendunud ja asjatundlikku JUHTUMIKORRALDAJAT Juhtumikorraldajana osutad sa tööturuteenuseid ning organiseerid sotsiaalteenuste ja muu tööle saamist soodustava abi korraldamist isikutele, kelle töölerakendumine on raskendatud. Ootame Sinult • vähemalt rakenduskõrgharidust soovitavalt sotsiaaltöös, eripedagoogikas või psühholoogias • vähemalt kaheaastast töökogemust sotsiaaltöö valdkonnas või teenuste sihtrühmadega • juhtumikorralduse põhimõtete tundmist • empaatiavõimet, head pingetaluvust ning väga head koostööoskust • leidlikkust võimaluste nägemisel • eesti keele suurepärast valdamist, piirkonna klientidega suhtlemiseks vajalikul tasemel vene ja inglise keele oskust • väga head arvutikasutamise oskust • valmisolekut suhtlemiseks koostööpartnerite ja tööandjatega Kasuks tuleb Valgamaa tööturu olukorra tundmine ning töötukassa tegevusvaldkonna ja sellega seotud õigusaktide tundmine. • vastutusrikast ja huvitavat tööd • eneseteostus– ja koolitusvõimalusi • kaasaegsed töötingimused • asjatundliku meeskonna tuge

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby