Místo práce: Česká Republika, Zlínský kraj
Typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Nabízený plat: 9,440.00 CZK / měsíčně
Počet míst: 20

pracovní oblast

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
   Průmysl - výroba
        Montážní a manipulační dělníci

NÁPLŇ PRÁCE:

Pro společnost sídlící v Bojkovicích hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby Místo výkonu: Bojkovice okr. Uherské Hradiště Pracovní náplň: •Obsluha linky – vstřikolis •Lisování a montáže plastových dílů pro automotive •Nepřetržitý provoz ve 12 hod. směnách, krátký/dlouhý týden •práce v prostředí s vyšší teplotou na dílnách •práce vhodná pro ženy i muže/páry •pracovní příležitost i pro cizince •možnost přesčasů Požadujeme: •manuální zručnost •praxe a zkušenost z podobného oboru výhodou •ochota, flexibilita •pečlivost a zodpovědnost •trpělivost •výpis ze zdravotní dokumentace Nabízíme: •dlouhodobá pracovní příležitost •zajištěné ubytování •možnost přesčasů •105,-CZK/hod. •13.plat •Možnost výdělku až 21000,- •po odpracovaném týdnu možnost zálohy až 500,- •po odpracovaném měsíci náborový příspěvek 1000,- (uvedená mzda je v čistém) Termín nástupu: IHNED V případě zájmu zasílejte CV s fotografií. Zasláním CV poskytujete své osobní údaje dobrovolně a souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem evidence do databáze uchazečů o zaměstnání. VOLEJTE: CZ (+420) 602 719 619 SK (+421) 919 079 066

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby