Místo práce: Česká Republika, Olomoucký kraj
Typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Stredoškolská odborná technická príprava
Nabízený plat: 15,000.00 CZK / měsíčně
Počet míst: 1

pracovní oblast

Jiní pomocní odborní pracovníci
   Odborní admistrativní pracovníci
        Sekretářky, sekretáři

NÁPLŇ PRÁCE:

Do nově postavené kanceláře hledáme uchazeče/uchazečku, jehož hlavní úkol bude spojen s administrativou a to z cca 80% a dále pak s občasnou komunikací se stávajícími klienty. Mezi další pracovní náplň bude: zajištění chodu kanceláře, objednávání kancelářských potřeb a zařízení, komunikace se stávajícími klienty (emailem, telefonicky, běžná pošta). Požadavky na uchazeče: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, především MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), preciznost, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. B výhodou, chuť a snaha se učit novým věcem. Zam. výhody: práce na HPP, nové, čisté a hezké prostředí, možnosti platového i kariérního růstu, zajímavá ne-jednotvárná práce, komunikace jen se stávajícími klienty, služební telefon, přátelský kolektiv. Pracoviště: gen. Píky č.p. 319/14, Olomouc. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby